Užitečné odkazy

Zábradlí, nerezové zábradlí
Nerezové zábradlí J.A.P. s možností sestavení dle svých požadavků. Široký výběr madel, výplní, sloupků a ukotvení.

Porcelánové hrnky
Elektornický obchod s kvalitním německým porcelánem. Výběr z aktuální nabídky předních výrobců hrnků.

Žaluzie, rolety, markýzy
Firma LEFA SERVIS zabývající se stínící technikou navrhuje dodává a montuje žaluzie, japonské posuvné panelové stěny, rolety, plise, zatemnění, záclonové kolejnice, shrnovací dveře a stěny, dělící stěny, markýzy, fasádní clony, mříže pevné, mříže nůžkové, sítě proti hmyzu, garážová vrata a eurookna.

Schody, schodiště, zábradlí
Stahovací schody, interiérová a exteriérová točitá schodiště, segmentová a bočnicová schodiště výrobní společnosti J.A.P.

Montáž LPG
Montáž LPG, přestavba na LPG. Přestavby vozidel na alternativní pohon LPG.

Zasouvací dveře, posuvné dveře, stavební pouzdra
Posuvné dveře, stavební pouzdra pro posuvné dveře J.A.P.

Pojišťovací a finanční makléř
Nezávislé poradenství v oboru pojištění a financí. Poradí s výběrem správné pojišťovny a pojistného produktu. Poradí s výběrem produktů jako jsou například: životní pojištění, havarijní pojištění, pojištění odpovědnosti, zdravotní pojištění, stavební spoření, povinné ručení, úrazové pojištění a mnoho dalších.

Skleněné dveře
Skleněné dveře s grafikou - otočné dveře, jednokřídlé dveře, dvoukřídlé dveře, posuvné dveře

Zpracování kovů
Kovozpracující firma s tradicí více jak 20 let. Vlastní prášková lakovna, pálení laserem, výroba z oceli, nerezu, hliníku a mosazi a to od stavebních konstrukcí přes vybavení interiéru, vybavení obchodů až po opláštění budov, včetně dodávky skla a jiných materiálů.

Projekty rodinných domů
Comfort Space, a. s. je společnost zajišťující komplexní servis v oblasti stavebních, energetických a projekčních prací včetně poradenství a auditů.

Dětská chirurgie Praha
Dětská chirurgie v Praze se specializací na operace dětí bez nutnosti pobytu v nemocnici! Specializované pracoviště na dětskou kýlu, léčbu rázovou vlnou, urologické problémy.

Opravy oken, zasklívání oken, servis oken, sklenářské práce
Sklenářské práce, zasklívání, opravy a servis oken. Veškeré sklenářské práce provádí přímo u zákazníka nebo ve vlastní pojízdné dílně.

Správa počítačových sítí
Počítačová firma zabývající se správou sítí, prodejem počítačů, servisem počítačů a dalšími službami souvisejícími s výpočetní technikou.

Účetní a daňové služby
Jedná se o poradenskou a konzultační firmu v oblasti ekonomiky, účetnictví, auditu, daní, úvěrů, podnikatelských záměrů, analýz a likvidací.

Okna
Firma nabízí plastová okna, eurookna, dřevěná okna a hliníková okna, dveře. Plastová okna vhodná pro bytovou výstavbu i pro průmyslové a komerční budovy.